На Одещині розпочався проект із створення вітрової електростанції

Україна активно почала включатись в розробку інвестиційних ппроектів для розвитку відновлювальної енергетики. Дії уряду почали давати свої плоди – скоро на Одещині розпочнеться створення вітрової електростанції, повідомляє “Інвестор”.

Компанії Ukraine Power Resources презентувала інвестиційний прект в “зеленій енергетиці” в якому планується  спорудження на базі 26 вітрових турбін електростанції поблизу Одеси.

Директор компанії Пітер Гіш означив бачення компанії на новий проект таким чином, що

“Ми вибрали для розміщення інвестицій Одеську область тому, що тут прекрасні природні вітрові ресурси. Уже мали зустрічі з лідерами місцевих громад і внесли пропозиції щодо розвитку проекту. Зараз вибираємо виробника турбін, ведемо переговори з інвесторами, які будуть фінансувати реалізацію проекту, на першому етапі якого доведеться залучити 140 мільйонів євро. Якщо все буде йти за планом, то в жовтні розпочнемо спорудження 26 вітрових турбін”.

Також, керівництво області виразили свою прихильність до подібних проектів. Оскільки відновлювальна енергетика це перспективний напрям бізнесу, але він потребує значних інвестицій. Крім того, від державних органів значною мірою залежить те чи не зіткнеться потенційний інвестор із бюрократичними перепонами. 

Україна представила інвестиційні перспективи у відновлювальній енергетиці

Згідно з проектом, на території Лиманського району Одещини розмістять 26 вітрових турбін, загальна потужність яку вони вироблятимуть складе не менше 100 МВт електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *