В МВФ назвали основні вимоги до України для отримання другого траншу

МВФ назвали основні вимоги, які Україна повинна виконати для отримання другого траншу. Серед них зняття обмежень на зарплати чиновників і членів наглядових рад.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

На даному етапі МВФ вимагає від влади зняти обмеження на зарплати в наглядових радах від державних компаній. Уряд планує зробити це найближчим часом. Нещодавно прем’єр-міністр Денис Шмигаль вже проводив з цього приводу зустріч.

Також ВР повинна скоротити дефіцит державного бюджету на 2021 рік. Поки не виключається, що Мінфін піде на цей крок. У МВФ зажадали не знімати Артема Ситника з посади голови Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і поставити на чолі САП узгоджену з Заходом фігуру.

Поки з цього приводу у влади немає взаєморозуміння з Фондом. Остання умова – влада повинна прийняти закон “Про судову реформу”, який дозволить іноземцям брати участь у відборі суддів.

Можливість отримати від Міжнародного валютного фонду два транші за програмою Stand by до кінця нинішнього року упущена, але один все ще можна отримати. Таку думку висловив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб.

Джерело: сайт Ua.News

Читайте також: У вересні держбюджет виконано на 115% – Шмигаль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: