Візит Пелосі до Тайваню: два можливих сценарії розвитку подій

Останні дні весь світ обговорює політ Пелосі до Тайваню та загрози зі сторони Китаю до даного візиту. Є два варіанти розвитку подій.

1) Крім дипломатичних нот нічого не слід чекати. Китай повністю залежний від ринку Європейського та американського споживача. Китаю як виробнику не вигідно втратити ринки отримавши санкції від вище згаданих країн. І ще не забуваймо що у вересні вибори голови комуністичної партії Китаю, опозиція хоч і під тиском, але дуже не задоволена політикою Сі Цзіньпіня який почав свою світову гру. 

Китаю потрібно отримувати максимальну кількість замовлень, щоб утримувати на роботі своє мільярдне населення. Якщо візит Пелосі до Тайваню відбудеться спокійно, це перший дзвінок до зміни лідера комуністичної партії Китаю втрата підтримки Росії після виборів. 

Читайте такожЕксперт розповів, чи буде далі рости курс долара у серпні

Опозиція Китаю яка хоче прийти до влади прагне направити свої зусилля на виробництво, експорт, а не політику. Якщо так відбудеться, то росія втратить підтримку та почне розвалюватися на куски. Дані ризики добре розуміє голова Чечні Кадиров, який останній час вкладає максимум зусиль для посилення, збільшення свого війська, щоб в майбутньому віджати собі декілька регіонів в росіян. Кадирівці на війні в Україні йдуть в загранотрядах, щоб зберегти свої життя, та більше послабити військо рф.

2) Другий варіант простий – Китай вступає в війну з США, третя світова, весь світ у війні.

Автор – політтехнолог Микола Войнов