В Україні визначили наймолодшого та найстаршого мільйонерів (Інфографіка)

За минулий рік в Україні статки в понад 1 мільйон гривень зареєстрували – 4063 платників податків, повідомляє “Інвестор”.

Як інформують у профільному міністерстві, порівняно з попереднім роком число громадян, що зареєстрували доходи в один мільйон і більше зросло на 559 осіб (16%). Також, за 2017 рік один платник податків зареєстрував дохід у 1 млрд. гривень.

За минулий рік через порушення держава втратила мільярди гривень

В віковому розрізі зафіксовано наймолодшого та найстаршого мільйонерів України. Наймолодшому – 7 років, а найстаршому – 99 років. Також, можна зробити висновок, що найбільшу кількість мільйонерів складають громадяни у віці 45 років і вище.

 

 

В основному доходи громадяни отримували з таких джерел:

  •  інших доходів (наприклад, додаткове благо, відсотки, нараховані на депозитні рахунки в банку, дивіденди тощо) – 9,8 млрд грн;
  • іноземних доходів – 6,2 млрд грн;
  • доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 3,6 млрд грн;
  • доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 2,5 млрд грн.

За регіональним розподілом близько 44% найзаможніших проживає в місті Києві. Слідом за Києвом із значним відривом йде Харківська область де мільйонерів 299 осіб.

 

Середньостатистичний річний дохід одного громадянина-мільйонера по Україні складає 8,2 млн гривень. Водночас одного платника – мешканця Волинської області – 18,4 млн грн, Донецької – 12,2 млн грн, Сумської – 11,4 млн грн, міста Києва – 10,1 млн грн, Херсонської – 9,9 млн грн та Київської областей – 8,6 млн гривень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *