Які автомобілі найчастіше купували українці у 2020 – рейтинг

За 12 місяців 2020 року українці придбали в автосалонах 85 тис. авто на загальну суму 2,6 млрд доларів США.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

У трійку найпопулярніших автомобільних брендів увійшли Renault, Toyota і Kia. Частка цих брендів минулого року склала 40%.

Найчастіше українці купували кросовери: за 12 місяців зареєстрували майже 62 тис. авто такого типу, а їх частка перевищила 70%. У рейтингу моделей перші 3 місця за кількістю зареєстрованих авто отримали саме кросовери: Toyota RAV4, Renault Duster і Kia Sportage.

У 2020 році реєстрували й автомобілі преміум-сегменту. За рік українці придбали по 240 машин Mercedes-Benz G-Class і Range Rover Land Rover. Минулого року також реєстрували Porsche Panamera (50 авто); Bentley Continental GT (15 авто); Rolls-Royce Cullinan (10 авто), Wraith (4 авто), Phantom (2 авто); Bentley Bentayga (10 авто); Lexus LS (7 авто); Aston Martin DBX (4 авто), DBS (1 авто) і BMW 8-Series Convertible (3 авто).

Частка автомобілів, що обладнані дизельними двигунами, склала 31%. Машини, які мали вартість понад за 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання, склала минулого року 23%.

Нагадаємо, через карантин в Україні у квітні різко знизились продажі нових машин. Тоді автодилерам вдалось реалізувати лише 3,7 тис. нових автомобілів. Для порівняння, у грудні зареєстрували 9,7 тис. нових авто, що перевищує 10% від загальної кількості продажів.

Найбільшу кількість авто зареєстрували минулого року в Києві. У столиці придбали майже 34 тис. нових автомобілів на 1 млрд доларів США, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. У ТОП-5 міст, де зареєстрували найбільше нових авто, увійшли Дніпро, Харків, Одеса та Львів.

Джерело: сайт RST

Читайте також: В Україні ввели у обіг нову пам’ятну монету (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: