Українські трамваї працюватимуть в Африці

Українська компанія “Татра-Юг” на міжнародному тендері з поставок трамваїв до Єгипту обійшла конкурентів із Швейцарії та Китаю і вже цьогоріч перші українські трамваї розпочнуть роботу в єгипетській Александрії, повідомляє “Інвестор”.

Поки урядовці для українських міст купують живаний громадський транспорт з-за кордону, українська компанія виграє міжнародні тендери на виготовлення та постачання трамваїв за кордон. Ще в 2017 року тендерним комітетом Управління Пасажирського Транспорту Александрії було прийнято рішення підписати угоду на виробництво 15  трамвайних вагонів українській компанії “Татра-Юг”.

Молоко як елітний напій: в Україні виросли ціни на молочні продукти

Українська компанія обійшла таких конкурентів як Stadler (Швейцарія), CRRC Corporation (Китай) та інших масштабних виробників з Європи та Азії. Пропонований вагон окрім усіх потрібних вимог та технологій буде виконаний спеціально для забезпечення роботи в важких умовах експлуатації, зокрема кліматичних.

Українських заробітчан субсидіями заманюють декларувати доходи

Проект є унікальним, оскільки це перше замовлення в країнах Африки такого масштабу в українського виробника трамвайних вагонів. Крім того,  він забезпечить роботою близько 250 українських підприємств, задіяних у виробничому процесі.

За шкідливі звички потрібно платити: в Україні дорожчає алкоголь

Як зазначив генеральний директор компанії Анатолій Кердівара: 

“Даний контракт з Александрією – це відправна точка для Татра-Юг в поширенні якісної української продукції в країни МЕNA регіону. Ми пишаємося якістю роботи наших вагонів і 95 відсотковою локалізацією виробництва в Україні, тому що це тисячі робочих місць і величезні відрахування до бюджетів усіх рівнів для пожвавлення економіки нашої країни”.

Компанія повідомляє, що перший вагон уже пройшов усі тестування та найближчим часом буде відправлений замовнику. 

Цей котракт є важливим показником для України, що її підприємства можуть конкурувати з закордонними компаніями не лише на внутрішніх європейських ринках, але іна ринках країн іших регіонів. Його успішне виконання значно покращить імідж українських виробників, зарекомендувавши їх як достойних партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *