Сумські дороги залишаться без ремонту – через безвідповідальність чиновників

Сумська область цьогоріч може залишитись без ремонту своїх доріг, оскільки чиновники не розробили проектну документацію, повідомляє “Інвестор”.

Відповідно до нових норм з 1 січня 2018 року “Укравтодор” відповідає лише за 50 тис. км автодоріг країни, інші 120 тис. км переходять в управління місцевої влади з гарантованим фінансуванням з Дорожнього фонду в обсязі 35% від його надходжень. Кожна область для того, щоб отримати фінансування повинна представити проектну документацію та провести тендер на виконнання робіт.

«Укрзалізниця» vs вандали: компанія витрачає мільярди через хуліганів

Якщо ці умови не будуть виконані  до 30 травняцього року то за словами  голова “Укравтодору” Славоміра Новака  кошти одних областей будуть перенаправлені  на користь інших областей.

На чому робити бізнес: світові економічні організації назвали найбільш бажані у світі українські овочі та фрукти

Внаслідок цього, у Сумської обласної державної адміністрації заберуть кошти Дорожнього фонду, призначені на ремонт і будівництво доріг, і розподілять їх між іншими областями у зв’язку з незадовільними темпами дорожніх робіт в Сумській області.

В Австрії працюватимуть більше: парламент проголосував за 12-годинний робочий день

Як зазначив радник голови “Укравтодору” Олександр Кава:

“Зараз йде перерозподіл. Документ вже був прийнятий на засіданні Кабінету міністрів і зараз йде його доузгодження. Це зміна до розпорядження Кабміну 78-Р. Заберуть в однієї обласної адміністрації… У Сумської”.

Такі жорсткі дії, спрямовані на те, щоб покарати чиновників за халатність, а також максимально корисно використати кошти для ремонту. Щоправда, внаслідок цього найбільше постраждають самі водії, що ж до того чи будуть застосовуватись штрафні санкції до чиновників котрі не справляються із своїми обов’язками не відомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *