В теперішньому вигляді банки скоро перестануть існувати – Дмитро Дубілет

Дмитро Дубілет – це людина яка “зробила” Приват 24 і один із візіонерів майбутнього у банківській сфері. Його новий проект Monobank фахівці вважають найкращим на ринку серед банківських додатків. А сам банк показує швидкий ріст кількості клієнтів, повідомляє “Інвестор”.

Monobank себе позиціонує не як ще один банк, а як єдиний в Україні “банк без відділень”. Що це означає? Відповідно до стратегії колишніх менеджерів Привату їхній банк не матиме відділень і буде працювати лише через інтернет. Саме тому багато хто не сприймає новий проект як банк.

Monobank є інтернет-банкінгом, який складається з мобільного додатка і кредитної картки, емітованої “Universal банком”. Тобто саме ця структура буде зберігати кошти клієнтів Monobank.

Українська ІТ компанія, що працює з Apple

Отож, що ж пропонує своїм потенційним клієнтам новий банк? Вони отримають кредитну картку і сервіси споживчого кредитування. Отримання і обслуговування картки безкоштовне. Перевипуск у разі втрати — теж.

Максимальний кредитний ліміт встановлений на рівні 100 тис. грн. з пільговим періодом до 62 днів який є чи не найбільшим серед українських банків. Однією із фішок є зручна послуга кешбеку аж до 20%. Тепер розраховуючись карткою в супермаркетах, ресторанах чи на АЗС, клієнти можуть отримати частину коштів назад. При чому, по досягненні ліміту в 100 грн. кошти виводяться на картку. Максимальна сума, яку можна таким чином вивести впродовж місяця складає 500 грн.

Порошенко затвердив санкції проти чотирьох банків з російським капіталом

Крім того, за допомогою додатку можна легко проводити оплату комунальних послуг, поповнювати мобільний та ін. і все це без комісії. До свого додатку  Monobank можна легко підключити картки інших банків і легко проводити оперції між ними.

Інвестиції кращі за будь-які дешеві кредити — Олександр Громико, президент компанії Saturn

Ще однією фішкою є те що банк віддає перевагу повністю живому спілкуванню консультатів з клієнтами, без залучення ботів. Консультація можлива також в одному із трьох популярних месенджерів: Viber, Facebook Messenger і Telegram.

Сам Дмитро Дубілет, оцінюючи майбутнє банківської сфери зазначає, що потрібно робити ставку на інформатизації. Оскільки, на його думку в недалекому часі ми зможемо побачити як зникненя “фізичних” грошей так і злиття банків та технологічних корпорацій. 

Monobank робить ставку на молодих людей, для яких на першому місці стоїть свобода та зручність використання додатку. Його потенційні клієнти – ті хто не має бажання бувати у відділеннях і більшість своїх справ воліє вести за допомогою свого смартфону.

Можна по різному оцінювати цей банк, проте важливо, що це є український проект який розвивається у руслі світових тенденцій. Крім того цифрова складова робить його максимально прозорим та доступним для користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *