Компанія з Вінничини почала виробляти унікальні рослинні напої

Вінницька компанія “Люстдорф” давно відома на українському ринку як виробник молочної продукції. Проте, зараз вони планують випустити на ринок абсолютно нові продукти – рослинні натуральні напої, для того, щоб задовольнити потреби людей які через стан здоров’я не можуть вживати натуральне молоко, повідомляє “Інвестор”. 

Вінницька компанія вже доссить давно відома та широко представлена на українському ринку. На сьогодні її асортимент складається більш ніж з 100-та найменувань молочної продукції. Крім того, ще в січні 2016 року компанія одна з перших отримала дозвіл на експорт молочної продукції в країни ЄС.

Перемога «жовтих жилетів»: Уряд франції відмовився від підвищення цін на пальне

Закордонний досвід компанії призвів до того, що компанія зацікавилась ще одним кластером на ринку. А саме виробництвом продукції, що заміняють молоко для людей, які не можуть вживати таку продукцію. Компанія “Люстдорф»” запровадила виробництво рослинних натуральних напоїв, які виготовляють на заводі в м. Іллінці Вінницької області.

Результат пошуку зображень за запитом "Люстдорф компанія"
Нові рослинні напої

Бізнес на євробляхах: поляки залишаються у вигоді

Основною перевагою нової продукції є те, що вони мають високу поживну цінність, не містить ГМО, холестерину, лактози і доданого цукру.

Франція відмовляється від атомної енергетики

Наталія Веремчук, Директор по маркетингу “Люстдорф” зазначає, що

“Мова йде про два ультрапастеризовані напої – вівсяний та гречаний, які містять 2,5% жиру і не мають у своєму складі інгредієнтів тваринного походження. Вони, безумовно, потішать смак вегетаріанців, православних віруючих під час посту, всіх, хто не переносить лактози, а також новаторів – людей, які люблять експериментувати, відкривати для себе нові смаки та урізноманітнювати свій раціон. Напої можна пити в чистому вигляді або ж додавати в каву”.

В компанії відзначають, що новий продукт “Ідеаль Немолоко” – це виключно власна розробка компанії. Обсяг інвестицій в даний інноваційний продукт склав 3 млн доларів. 

Пов’язане зображення
Нові рослинні напої

Нічийний кабель: на Закарпатті розкрадають мережу спецзвязку

Поки, що ринок рослинних напоїв лише розвивається в Україні, однак у світі вони вже давно стали нормою. таким чином, вінницька компаня намагається працюватина випередження створюючи такий продукт. Крім того вони не виключають, що завдяки оригінальній технології продукти зможуть конкурувати навіть на закордонних ринках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *