Світові ринки стануть доступнішими: спеціалісти з ЄС проведуть тренінги для українських бізнесменів (інфографіка)

Малий і середній бізнес зараз у світ є двигуном прогресу. В Україні малими та середніми підприємствами забезпечується 20% від усього ВВП. Проте, їм подекуди важче вийти на міжнародні ринки. Ініціатива “EU4Business” проводитиме спеціальні навчання для українських бізнесменів, повідомляє “Інвестор”.

В Україні впродовж  вересня-листопада 2018 року проходитеми Європейський тиждень підприємництва в Україні. Заходи відбудуться в 16 містах по всій Україні. Для  підприємців європейські експерти проведуть тренінги проте як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси та як розвинути навички ведення бізнесу. Окремою темою для дискусії стане те як покращити діловий клімат в країні. 

Безводний Крим: на Херсонщині знайшли нелегальний трубопровід до півострова

Українські «отамани » прибули в Батумі

Більшість компаній в Україні є малими та середніми підприємствами (МСП). До роботи на них залучено більш ніж 4 мільйони людей. Крім того, саме МСП забезпечують близько 20% ВВП країни. Незважаючи на те, що українське бізнес-середовище чітко регламентоване, проте багато сфер потребують детальнішого опрацювання. Зокрема  політика щодо інновацій та надання допомоги жінкам-підприємцям потребують вдосконалення, щоб дозволити МСП дійсно процвітати.

Компанія з Кропивницького виготовлятиме обладнання для американських АЕС

Податкові схеми: як Україна втрачає на експорті

Сама ініціатива “EU4Business” спрямована на поліпшення бізнес-клімату в країні.  За допомогою ініціативи підприємцям полегшують отримання фінансування, а також  забезпечують навчання та адресну підтримку підприємств, очолюваних жінками, і тих, які працюють в сфері зеленої економіки. Крім того важливим фактором є той, що для  МСП надають технічну підтримку щодо узгодження зі стандартами ЄС, що дозволить їм збільшувати експорт та отримувати вигоду від угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *