Німецька компанія хоче співрацювати з українськими виробниками дерев’яних будинків

Одним із головних світових трендів зараз є використання природних матеріалів. Це своєю чергою збільшило попит на вироби з дерева. Особливо популярними стали дерев’яні будинки, котрі покупець може замовити і скласти в потрібному для нього місці. Саме партнерів з виробництва таких конструкцій на Тернопільщині шукає німецька компанія, повідомляє “Інвестор”.

Торгово-промислова палата в Тернопільській області запрошує місцевих підприємців із виробництва дерев’яних конструкцій дло співпраці із іноземною компанією. Зокрема повідомляється, що Німецька компанія AgriOne Verwaltungs GmbH (Vordertraße 85, 99610 Sömmerda) виявила зацікавленість у налагодженні контактів з українськими фірмами, які б могли на замовлення виробляти частини дерев’яних будинків.

Світові ринки стануть доступнішими: спеціалісти з ЄС проведуть тренінги для українських бізнесменів (інфографіка)

Безводний Крим: на Херсонщині знайшли нелегальний трубопровід до півострова

За інформацією Торгово промислової палати:

“Зазначену продукцію компанія має намір імпортувати до ФРН та складати дерев’яні будинки безпосередньо на відповідній земельній ділянці”.

Українські «отамани » прибули в Батумі

Український агрогігант купує словенську компанію

Така співпраця дозволить українським виробникам вийти на німецький ринок, сприятиме розвитку робочих місць, але найголовніше, що ми постачатимемо дерево не як сировину, а як готовий виріб. Керівник німецької компанії Heinz Rottleb зазначив, що усім зацікавленим варто звертатись йому напряму,  для налагоджування діалогу та співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *