Незвичайне соціальне підприємство запрацює в Івано-Франківську

Унікальний проект скоро розпочне свою роботу в Івано-Франківську. Благодійна організація відкриває пекарню де роботу зможуть отримати люди з інвалідністю, повідомляє “Інвестор”.

Працевлаштування людей з інвалідністю має бути соціальною місією будь-якої держави. В Україні поки, що цим займаються громадські організації та просто не байдужі. Оскільки проект апріорі не може бути прибутковим, а має впершу чергу сприяти соціалізації таких людей.

Загроза монополії: українські поштові оператори занепокоєні новими змінами

Унікальне соціальне підприємство в Івано-Франківську відкриє громадська організація “Родина Кольпінга на Прикарпатті”. Це буде пекарня де зможуть отримати роботу люди із інвалідністю. 

Nike з Одеси: американська компанія судиться з українською фірмою

Сама організація заснована в Україні ще в 2001 році і має  22 осередки та 365 членів, які діють у 7 областях України. На сьогоднішній день в організації діє низка різноспектрових соціальних проектів, метою яких є підтримка молодих сімей; людей з особливими потребами; внутрішньо переміщених осіб; людей старшого віку.

«В усьому винні чехи»: в Польщі скаржаться на нестачу українських працівників

Про проект в Франківську розповів голова організації “Родина Кольпінга на Прикарпатті” Володимир Шегда:

“Ідея в  тому, щоб на цьому робочому місці молоді спеціалісти, люди з особливими потребами, які шукають можливість працевлаштуватися та бути корисними, відчували себе корисними та мали можливість заробити на базові потреби”.

У планах громадської організації не лише створити робочі місце, але і проводити семінари, тренінги, майстер-класи. І не лише з пекарської майстерності. 

Сірий ринок: в Україну айфони поставляли під виглядом посилок

Як повідомляє голова ГО вони досить довго шукали приміщення, але це питання уже вирішене. Станом на зараз вони розпочали закуповувати необхідне обладнання. А перші працівники пекарні вже поїхали на спеціальне навчання. 

Як зазначає Володимир Шегда:

“Ми хочемо, щоб ці люди відчували себе конкурентоздатними, кращими, успішними. Щоб вони  відчули, що їм дали зарплату чи пенсію, бо вони заробили, а не тому, що вони – інваліди”.

Такі проекти це приклад людяності та служіння, але водночас вони демонструють, що всі є частиною суспільства не зважаючи ні нащо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *