Солодкий експорт: Україна минулоріч поставила за кордон понад 5 тисяч тонн морозива

Цього року в Україні зросло виробництво морозива, оскільки значна частина цього продукту іде на експорт. Так минулого року понад 5 тисяч тонн морозива було продано в більше ніж 50 країн, повідомляє “Інвестор”.

Українські компанії дивують світові ринки своїми продуктами, вони демонструють, що України це далеко не країна, що може постачати лише сировину. Так минулого 2017 року суттєво було збільшено обсяги виробництва морозива, його було виготовлено 96,8 тис. тонн. Це на 2,4% більше ніж минулорічний показник, а експортовали понад 5 тис. тонн – на 13,5% більше. Українське морозиво купують більше ніж 50 країн світу.
 
 
Такі показники посприяли подальшому нарощуванню виробництва солодкого продукту. За 5 місяців 2018 року в Україні вже  виготовили 42,8 тис. тонн морозива, а це на 1,7% більше, ніж за відповідний період минулого року. Як зазначив  президент Асоціації українських виробників “Морозиво і заморожені продукти” Ігор Бартковський:
 

“За січень-травень обсяги виробництва морозива в Україні склали 42,8 тис. тонн – зростання на 1,7%. За цей період експортовано 2,9 тис. – зростання обсягів на 23,1%. До країн ЄС морозива експортується 8% від загальних обсягів експорту”. 

В асоціації повідомляють, що її члени  з 2016 року проходять добровільний контроль якості продукції. Вся продукція тестується у лабораторіях. Такі заходи проводяться зокрема із тою метою, щоб і надалі завойовувати міжнародні ринки, особливо ринки ЄС, де діють жорсткі стандарти.

25.06.2018 Золоті дороги: в автодорі назвали суму для ремонту усіх доріг в Україні

Таким чином, українське морозиво може стати популярним за кордоном і буде ще одним продуктом, із котрим іноземці асоціюватимуть Україну. Крім, того виробництво морозива і нарощення його експорту сприяє розвитку суміжних галузей потрібних для його створення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *