Ілон Маск довірив частку своїх акцій Tesla користувачам Twitter

Засновник компанії Tesla Ілон Маск запустив у себе в Twitter опитування, чи варто йому продати 10% акцій цієї компанії.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Як свідчать результати опитування, за 45 хвилин до його закінчення більшість тих, хто проголосував (58%) висловилися за продаж акцій, а 42% – проти. Всього на цей час проголосували майже 3,5 мільйона користувачів соцмережі.

Коментар:Останнім часом багато хто говорить, що нереалізовані доходи можуть бути способом ухилення від сплати податків. Я пропоную продати 10% моїх акцій Tesla. Ви це підтримуєте?“,- написав Маск.

Маск зазначив, що вчинить згідно з результатами цього опитування, якими б не були його результати.

Коментар:Зауважте, я нізвідки не беру зарплату або бонуси. У мене є тільки акції, тому єдиний спосіб для мене особисто платити податки – це продавати акції“, – написав Маск.

Маск зазначив, що вчинить згідно з результатами цього опитування, якими б не були його результати.

Коментар: Зауважте, я нізвідки не беру зарплату або бонуси. У мене є тільки акції, тому єдиний спосіб для мене особисто платити податки – це продавати акції“, – написав Маск.

Якщо цей тренд збережеться, то Маск продасть акції Tesla на суму у 21 млрд доларів США, відзначає BBC.

Як зазначає британське видання, це рішення Маск прийняв після того, як сенатор-демократ від штату Орегон Рон Вайден запропонував ввести новий податок, який торкнеться заможних людей, так званий, “податок на мільярдерів”.

Байден хоче зобов’язати найбільш заможних людей платити 23,8% з так званого нереалізованого прибутку, тобто приросту вартості цінних паперів, незалежно від того, продавали вони частину своїх активів, або ж ні.

Сам Ілон Маск виступає проти цього законопроекту.

Вважається, що цей податок торкнеться 700 найбагатших людей у Сполучених Штатах, пише BBC. Критики цієї пропозиції говорять, що вартість акцій може йти як вгору, так і вниз, отже, цей податок постійним і безумовним бути не може.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: