Професії майбутнього: на інноваційному ярмарку визначили топ-інтернет спеціальностей

В Ганновері вже традиційно пройшов найбільший ярмарок інформаційних технологій –  СеВІТ. Серед всього іншого під час заходу було визначено найзатребуваніші інтернет-професії, повідомляє “Інвестор”.

Ярмарок інформаційних технологій вже традиційно є майданчиком для обміну досвідом та обговорень актуальних проблем. Всі причетні до галузі не тільки мають змогу познайомитись із новітніми розробками але і подискутувати і сформулювати бачення розвитку інновацій в майбутньому. Одним із важливих обговорень є зміни на ринку праці та формування новітніх професій та спеціалізацій. Цьогоріч на ярмарку в Ганновері фахівці визначили топ – 10 професій, що стають все більше затребуваними в інформаційному суспільстві.

Розробник онлайн навчання – оскільки навіть традиційні спеціальності перебувають у постійному русі через зміни, тому без постійної освіти не обійтись і одним із найпростіших методів підтримувати високу кваліфікацію є онлайн освіта. Саме тому, фахівці в цій спеціалізації повинні розробляти актуальний матеріал та методики навчання. Онлайн-освіта стрімко розвивається тому ця професія тільки набиратиме популярності.

Розробник онлайн навчання

Менеджер контекстної реклами в пошукових системах або  SEA-менеджер – фахівець, без якого не обійдеться сучасний рекламодавець. Головним його обов’язком є розміщення рекламного оголошення в пошукових системах таким чином, щоб вони відповідали зацікавленням цільової групи.  Зміст оголошень має залежати від пошукових запитів і зацікавлень користувачів.

 

SEA-менеджер

Менеджер з партнерського маркетингу –  його обов’язком є допомога із просування товарів ще невідомих компаній за допомогою розміщення їхньої реклами на інтернет порталах які зобов’язуються привести зацікавлених користувачів на сайт  рекламодавця. Цей фахівець має знаходити так звані, партнерські проекти.

Менеджер з партнерського маркетингу

Менеджер з інформаційної безпеки або SIM-менеджер  повинен займатися захистом персональних даних компанії, концепцією інформаційної безпеки на підприємстві, оцінювати інформаційні ризики, проводити контроль та моніторинг систем. Крім того, спеціаліст розробляє цілісну концепцію інформаційної безпеки компанії.

SIM-менеджер

Спеціаліст  з обробки, аналізу і збереження даних або Data Scientist – зараз є одним із найвисокооплачуваніших спеціалістів. Оскільки цей фахівець має обробляти великі масиви даних, займатись структурування, збереження та презентацією даних в цифровій формі. Він має використовувати для роботи з ними штучний інтелект, а також проектувати бази даних.

Data Scientist

Інженер-робототехнік – оскільки робототехніка зараз активно розвивається, а машини отримують все більше поле для застосування то і зростає потреба в кваліфікованих спеціалістах які як будуть розробляти техніку, так  обслуговуватимуть її. Інженер-робототехнік повинен розумітися на міждисциплінарному підході, а також володіти глибокими знаннями з електроніки, механіки, кібернетики та, звичайно, інформатики.

Інженер-робототехнік

Менеджер з інформаційного моделювання будівель – буде затребуваний у сучасній будівельній галузі, яка активно впроваджує інноваційні технології. Спеціаліст повинен моделювати різні  фази планування та управління будпроектами.  Крім того, на основі отриманої інформації спеціаліст має запропонувати найякісніший алгоритм будівництва з урахуванням різноманітних факторів. Можливе навіть віртуальне моделювання та тестування будівлі.

Менеджер з інформаційного моделювання будівель

Оператор безпілотних літальних апаратів – ця професія зараз стає все більш затребуваною, оскільки використовується від сільського господарства до рекламних компаній. Оператор як може просто керувати дроном і проводити фото і відезйомку так і використовувати технічніших дронів для доставки вантажів чи обробки полів. 

Оператор безпілотних літальних апаратів

Менеджер з кіберспорту (E-Sport) –  сучасні комп’ютерні ігри перетворились нра цілу індустрію де все відбувається як і в “реальному” спорті. Тому як для кожної команди її менеджер має вирішувати сотні питань для її функціонування та успішних виступів. Крім того він займається пошуком спонсорів для команди, її формуванням та тренуваннями. 

Менеджер з кіберспорту (E-Sport)

 

Мережевий юрист – після скандалу із  Facebook багато компаній задумались над тим, що для них потрібні фахівці котрі будуть орієнтуватись в усіх тонкощах тих чи інших правил під час роботи в мережі. Такі спеціалісти мають займатись формуванням нормативно-правового поля для роботи  в інтернеті для компанії.

Мережевий юрист

 

Саме ці професії на думку експертів набирають популярність в усьому світі, тому хто не визначився чим займатиметься в майбутньому тут варто замислитись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *