Не дешева залізниця: з наступного року квитки на проїзд здорожчають на 25%

Любите подорожувати потягом? З наступного року це стане значно дорожче. В АТ “Укрзалізниця” анонсували подорожчання з нового 2019 року на 25, 4%, повідомляє “Інвестор”.

“Укрзалізниця” будучи монополістом на ринку залізничних перевезень постійно скаржиться на недоотримання прибутків через низьку вартість за квитків. Цьогоріч уже було проведене часткове підвищення вартості, однак схоже, що цього для компанії виявилось мало.

Імпортозаміщення по-російськи: від державних компаній Росії вимагають відмовитись від закордонного програмного забезпечення

Таким чином,  АТ “Укрзалізниця” у 2019 році планує у два етапи підвищити тарифи на пасажирські перевезення у внутрішньому сполученні, сумарно збільшивши їх на 25,4%. Такий, фінансовий план компанії вже отримав попереднє схвалення наглядової ради компанії.

Міністерські плани: держава допомагатиме створити власну справу

В “Укрзалізниці”  повідомляють:

“У 2019 році передбачається індексація тарифів на перевезення пасажирів у межах України з 1 квітня на 12% та з 1 жовтня на 12%, у середньому за рік підвищення тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні становитиме 12,4%”.

Таким чіним, планується підвищення цін із квітня в міжнародному сполученні в середньому на 13-21% залежно від категорії поїзда і типу вагона. Водночас в  “Укрзалізниці” скаржаться на облдержадміністрації, які “неохоче йти назустріч”, внаслідок чого не можна  запланувати підвищення тарифів на приміські перевезення, а процедура погодження з ними потребує багато часу.

Не наше море: без спеціального договору з Росією — Україна втратить рибний промисел в Азовському морі

В результаті підняття тарифів компанія сподівається збільшити доходи від перевезення пасажирів порівняно з цим роком на 18,5% – до 10,28 млрд грн, що становитиме 11,6% усіх її доходів, незважаючи на очікуване скорочення пасажиропотоку на 0,8% – до 28,65 млрд пас.-км.

Ізраїльський стартап створив м’ясо виготовлене на 3D-принтері

Окремо, очікують, що доходи від міжнародного сполучення можуть зрости на 5,9% – до 2,04 млрд грн, від внутрішнього – на 24,4%, до 7,54 млрд грн, від приміського – на 1,9%, до 0,7 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *