В Україні почали більше купувати елітних авто

В Україні зросла кількість відрахуваннь до бюджетів всіх рівнів в рахунок податку на елітні авто. Порівняно з попереднім роком власники заплатили приблизно в два рази більше, повідомляє “Інвестор”.

Державна фіскальна служба анонсувала про те, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі не старше п’яти років з середньоринковою вартістю понад 375 мінімальних заробітних плат (в 2018 році – більш 1,39 мільйона гривень), а ставка податку становить 25 тисяч гривень на рік.

На зло Вашингтону: у ЄС планують сворити свою платіжну систему

За інформацією ДФС власники елітних автомобілів за січень-липень 2018 року сплатили до місцевих бюджетів 97,2 мільйона гривень транспортного податку, що більш ніж 2,3 рази вище показника за аналогічний період минулого року.

Український бюджет пішов у «мінус»

Також, податківці повідомили за які автомобілі найчастіше громадяни платили транспортний податок. Це машини марок Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover Range Rover.

За минулий рік за інформацією ДФС українці в 2017 році сплатили до бюджетів 132,2 мільйона гривень транспортного податку на елітні авто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *