Енергетика під ударом: В США зафіксували хакерські атаки своїх енергосистем

Міністерство внутрішньої безпеки США повідомило про злам найбільших енергетичних компаній. Підозрюють хакерські групи з Росії, повідомляє “Інвестор”.

Світ сучасних технологій призводиьть до того, що часто конфлікти між державами проходять так, що звичайні жителі цього навіть не помічають. Одним із найефективніших засобів атаки є хакерські дії котрі можуть нанести величезні втрати економіці країни.

Візьмуться по-серйозному: Уряд готує низку жорстких заходів щодо незаконної вирубки лісу

США повідомили, що їхні енергетичні компанії з 2016 року були під атаками російських хакерів. При цьому зазначається, що частину компаній вдалося зламати. Це могло б дозволити зхакерам зупинити подачу електроенергії. В цих злочинних діях звинувачують хакерські групи  Dragonfly і Energetic Bear, котрі пов’язані із російською владою

Курс на скорочення: В Україні різко зменшились виплати за субсидіями

Зазначається, що хакери використовували стандартні інструменти, зокрема, цільовий фішинг або атаки на сайти, часто відвідувані працівниками тієї чи іншої організації, змушуючи жертв вводити паролі і отримуючи доступ до корпоративних мереж постачальників енергоресурсів. Це дозволяло хакерам отримати доступ до облікового запису користувачів, а згодом – до комп’ютерних мереж компаній. За даними чиновників, в результаті атак постраждали сотні людей.

Заробили: Рада виплатила депутатам у липні більш ніж 16 мільйонів гривень відпускних

В США вважають, що атаки продовжаться, саме тому відповідні органи безпеки готують відповідні контрзаходи, а також брифінги для роз’яснення ситуації населенню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *