Просто зачекайте: в Україні відбулась масштабна затримка пенсій

Нещодавно виник скандал у зв’язку з тим, що пенсіонери в усій країні не змогли отримати свої пенсії у відділеннях зв’зку. “Укрпошта” назвала це технічними проблемами Пенсійного фонду України, повідомляє “Інвестор”.

Пенсійний колапс стався в Україні, оскільки мільйонерів залишились без коштів. “Укрпошта” повідомила, що виплати за пенсіями вона здійснила у повному обсязі за період з 4 по 20 липня. Як зазначають в цій організації вона працює в штатному режимі і затримка залежить не від них.

Енергетика під ударом: В США зафіксували хакерські атаки своїх енергосистем

Національний оператор поштового зв’язку « підтвердив, що станом на 24 липня в Україні існують технічні затримки з виплатою пенсій.  Про це повідомляється на сайті підприємства. Згідно з повідомленням, затримки виплат відбуваються через тимчасові технічні неполадки в Пенсійному фонді України.

Візьмуться по-серйозному: Уряд готує низку жорстких заходів щодо незаконної вирубки лісу

Як зазначили в “Укрпошті”:

 “Укрпошта” буде своєчасно повідомляти клієнтів про відновлення фінансування і зміни у графіку виплати пенсій за період з 18 по 25 липня. Запевняємо наших клієнтів, що вони будуть  робити все можливе для забезпечення якнайшвидшої виплати пенсій”.

Зазначимо, що раніше  “Укрпошта” заявляла, що через послугу доставки пенсій отримує збитки  в 1 млрд грн щорічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *