Слідом за Android Pay в Україні працюватиме сервіс Apple Pay

Вже в червні цього року американська компанія Apple Inc. може запустити сервіс мобільних платежів Apple Pay в Україні, повідомляє “Інвестор”.

Сервіси платежів за допомогою своїх смартфонів без використання фізичної картки стали дуже популярними у світі, особливо серед молоді. Вони є вкрай простими у використанні та значно спрощують здійснення всіх операцій. Крім того цей інструмент досить вигідний для держави адже забезпечує максимальну прозорість транзакцій.

Фактично зараз є два таких сервіси відповідно до поділу операційних систем, що встановлені на смартфонах. Це власне  Apple Pay та Android Pay. Прив’язавши свою карту до сервісу далі можна просто використовувати лише смартфон. 

Українська ІТ компанія, що працює з Apple

Android Pay вже працює в Україні, тому логічним кроком став вихід на український ринок сервісу від Apple.

Як зазначає співзасновник проекту Monobank Олег Гороховський:

“Першим стартує ПриватБанк і потім всі інші. За моєю інформацією, це може статися вже в червні. Є деякі співробітники ПриватБанку, у кого на iPhone тестові карти вже підключені до Apple Pay”. 

За його словами в Monobank Apple Pay запрацює через пару місяців після запуску першого банку. Він також наголосив, що такі особливості запуску Apple Pay є практично у всіх країнах. 

Для технологічних компаній на кшталт Monobank це приємна новина, оскільки дозволить розширити число своїх клієнтів. Для прикладу клієнти Monobank дуже активно користуються додатком Google Pay і за цим показником Monobank входить до трійки банків-лідерів в Україні.

Раніше профільний англомовний портал AppleInsider повідомляв про запуск Apple Pay в Україні вже в найближчі місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *