Нардеп Соломчук випустив власну газету з 20-ма ідеями для успішного агробізнесу

Народний депутат та член аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук випустив газету “Соломчук News”. Третій випуск видання повністю присвячений бізнес-ідеям для майбутніх аграріїв.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook. За словами Соломчука українці не завжди користуються тими можливостями в агросекторі, які їм надаються. Адже тепер кожен має можливість заробляти кошти не виходячи з дому та не виїжджаючи із села. Новий спецвипуск газети саме про останнє – як створити власний перспективний агробізнес у селі. 

Коментар:За останнє десятиріччя все більше молодих людей покидають українські села та переїжджають жити до обласних центрів.

Цій тенденції є зрозумілі причини. У селі звикли вирощувати на своїх малих наділах зернові культури, звикли підходити до продукції як більш товарної, а не споживчої (одразу на стіл). Проте, споживчий кошик українців та в сусідніх країнах значно змінився. Молодь може заробляти вдома, у себе в селі, а не проживати життя в гуртожитках Києва чи інших міст. 

Ми з командою розібрали 20 кейсів бізнесу в селі, які є прибутковими й не вимагають шалених інвестицій“, – розповів політик.

Читайте також: У Дії з’явилися небіометричні закордонні паспорти