Україна передала США список українських полонених, які перебувають на тимчасово окупованих територіях

Україна передала Сполученим Штатам Америки список українських політв’язнів, яких незаконно утримують в Росії, а також на окупованих територіях Криму та Донбасу.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це у своєму телеграм-каналі розповів народний депутат Дмитро Соломчук.

Нардеп повідомив, що на зустрічі із президентом США Джо Байденом Володимир Зеленський передав американському колезі список українських полонених, які нині перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Коментар: На зустрічі з Байденом Володимир Зеленський нагадав американському президенту про втрати, які зазнала Україна під час війни з Росією. Також, передав список із 450 полонених у Криму та на Донбасі. Їх потрібно рятувати від Кремля спільними зусиллями” – написав Дмитро Соломчук.

Під час зустрічі із Джо Байденом Володимир Зеленський попросив США посприяти звільненню українських військовослужбовців із полону. 

Нагадаємо, що сьогодні зранку члени української делегації передали президенту Джо Байдену список українських військовополонених. Загалом це близько 450 людей, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу, Криму, а також в Росії.

Читайте також: У США в маєтку Джорджа Вашингтона запрацював україномовний аудіогід