В Україні на низці напрямів вдалося відбити наступ окупантів – Генштаб ЗСУ

На Донецькому та Таврійському напрямках українські військові відбили наступ ворога в районах населених пунктів Коровій Яр, Рубіжне та у напрямку Запоріжжя. Про це йдеться у зведенні Генштабу Збройних сил України станом на 18:00.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Зокрема, на Слобожанщині триває часткове блокування Харкова, руйнування його інфраструктури, ураження позицій захисників Харківщини із застосуванням авіації та артилерії.

В районі міста Ізюм ворог намагався покращити тактичне положення на напрямках Андріївка – Заводи та Дібровне – Курулька. Проводить заходи логістичного забезпечення угруповання окупантів.

На Донецькому та Таврійському напрямках ворог, посиливши обстріли наявними засобами вогневого ураження, намагався просунутись вглиб території України в районах населених пунктів Коровій Яр і Рубіжне, розвинути наступ в напрямку Запоріжжя, однак у цьому успіху не мав та зазнав втрат.

Читайте також: Мережа супермаркетів Lidl перенесла відкриття магазинів в Україні

Водночас окупанти продовжують знищувати Маріуполь, блокуючи місцевих мешканців та частину українських захисників в районі заводу “Азовсталь”.

На тимчасово захопленій території Запорізької області, в місті Енергодар, співробітниками ФСБ РФ продовжується проведення фільтраційних заходів.

Зазначається, що на тимчасово захоплених територіях Харківщини та Луганщини окупанти займаються мародерством, крадіжками та пограбуванням місцевого населення – особливу увагу приділяють “вилученню” алкогольних напоїв та продуктів харчування.