“Зараз Україні не вистачає лише технологій та сучасних знань” – Соломчук про відкриття Президентського університету

На одному з українських телеканалів народний депутат Дмитро Соломчук прокоментував ініціативу зі створення в Україні Президентського університету. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: За його словами цей університет не буде поступатися кращим світовим ЗВО. А акцент у навчанні тут звертатимуть на ті “топові” галузі і спеціальності, котрі будуть найактуальнішими через десятки років.

Коментар:Україна має дуже великий потенціал аби конкурувати на міжнародній арені з передовими державами. Нам не вистачає лише декількох речей – технологій та сучасних знань у тих галузях, які будуть “у топі”, через 10-15-20 років“, – коментує нардеп.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський анонсував відкриття новітнього Президентського університету. Новий заклад вищої освіти буде кардинально відрізнятися від теперішніх і вже застарілих. У програму університету вкладено такі освітні напрями: інформаційні технології, кібербезпека, нанотехнології, аерокосмічні технології і міжнародні комунікації.

Зауважимо, що навчання для найкращих студентів буде безкоштовним, але лише з єдиною умовою – працювати після його закінчення потрібно буде в Україні.

Читайте також: Карантинні 8 тисяч: коли ФОПи зможуть знову отримати компенсації

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: