Стало відомо, яка країна стала першою, де ввели безкоштовний громадський транспорт

У деяких європейських країнах нині роздумують над започаткуванням безкоштовного громадського транспорту. Це необхідно для того, аби зменшити кількість машин на дорогах та скоротити шкідливі викиди у повітря. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Зокрема, першою країною світу у якій ввели безкоштовний громадський транспорт став Люксембург. З кінця 2020 року в країні люди можуть безкоштовно переміщуватися у автобусах, трамваях та приміських потягах. При чому, безкоштовно їздити поїздами можуть не тільки громадяни країни, але й туристи. 

Відомо, що у Люксембурзі до впровадження цієї системи на тисячу людей припадало найбільше машин ніж в будь-якій іншій  державі ЄС. Тому в країні ввели таку систему, щоб попередити масштабні екологічні проблеми. 

Читайте також: Які країни мають найкращий індекс паспорів для подорожей – рейтинг

Ідея з безкоштовним громадським транспортом не є одиничною, оскільки у деяких містах Європи вже роками функціює така система. У столиці Естонії, місті Таллін, місцеві жителі можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом ще з 2013 року.

Також така система діє з 2018 року у французькому місті  Дюнкерк, де проживає 200 тис людей. Після запровадження безкоштовного транспорту в місті, кількість пасажирів у автобусах різко зросла. 

Джерело: сайт Час-Дій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: