Site icon ІНВЕСТОР-ЮА

Буковель “піде” з молотка: ПриватБанк шукає покупців для курорту

Під час націоналізації в 2016 році ПриватБанку на його баланс перейшли й активи банку, серед яких гірськолижний курорт “Буковель”. Саме цей актив Національний банк планував продати для забезпечення боргів банку. Схоже на те, що зараз ця ініціатива почала здійснюватись. Частку Буковелю, що належить ПриватБанку оцінено  в близько  2,2 млрд. гривень повідомляє “Інвестор”.

Незважаючи на те, що у Верховному суді триває розгляд справи про націоналізацію частки Буковелю, яка належала “ПриватБанку”, між його колишніми власниками та державою, однак уже почались пошуки консалтингової компанії для продажу активів.

Італійська канцелярія з українським «обличчям»: мистецький бренд вийшов на ринок Італії

Як IKEA змінить український ринок

Частина курорту відійшла державі в ході націоналізації банку в 2016 році.  У липні 2017 року тодішній голова правління “ПриватБанку” Олександр Шлапак заявив, що банку належить третина усього гірськолижного комплексу.  Саму ж частку оцінили приблизно в  5,8 млрд грн.

Угода на три мільйони: Турбоатом виходить на міжнародні ринки

Зараз “ПриватБанк” розпочав пошук компаній для продажу своєї частки Буковелю. зазначається, що банк продасть половину території куроту, на якій розташовані майже всі підйомники та 34 траси для спуску.  Стартова ціна буде від  2,2 млрд грн., а  ще більше мільярда гривень хочут отримати за фешенебельний готель Radisson Blu Resort Bukovel.

Кожен із об’єктів курорту в оголошенні про пошук консалтигової компанії має свою ціну. Наприклад, готельний комплекс Radisson Blu Resort Bukovel, площею 39,2 тис. м2, оцінили у 1,048 млрд грн, а майже усі канатні витяги з земельними ділянками під ними, де розташовані лижні траси – у 2,185 млрд грн.

Незважаючи на те, що раніше керівництво банку говорило, що йому належить третина курорту судячи з оголошення мова йде практично про половину. Оскільки в оголошенні також вказано, що загальна площа запланованої до продажу частини курорту складає 100 га, хоч весь курорт має площу 220 га. “ПриватБанк” повідомляє, що з молотка підуть 14 підвісних канатних доріг (загалом на “Буковель” працюють 16 підйомників), 34 із 63 трас із снігогенераторами та комерційної нерухомості загальною площею 4058,5 м2.

Позначені Нобелем: визначили лауреатів з економіки в 2018 році

Таким чином,  в житті Буковелю можуть початись великі зміни, як це позначиться на його роботі побачимо згодом. Однак цікавим є рішення розпочати торги в самий розпал сезону, це може зігарати як на користь – збільшення ціни, так і може призвести до слабкого інтересу інвесторів.

Exit mobile version