Сукупний дохід галузі у 2017 році склав 3,6 мільярдів доларів, поступаючись лише обсягам аграрній промисловості та металургії. Продукція ІТ формує понад 3% ВВП держави, повідомляє “Інвестор”.
Сектор інформаційних технологій демонструє стале зростання і може стати додатковим елементом загального економічного зростання в Україні. Саме таку роль цього сектору окреслив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівниками провідних ІТ-компаній України.
Українці продовжують дивувати світ успішними стартапами
“По суті, те, що ІТ зростає – це позитивний сигнал наших конкурентних можливостей. Минулого року ви зросли на 20% і цього року план не менший – це також позитивний сигнал. Потрібні подальші кроки – по дерегуляції, підготовці кваліфікованих кадрів. Маємо вигравати конкурентну боротьбу”,
– сказав Володимир Гройсман.
На сьогодні в галузі задіяні понад 120 тис. спеціалістів, без врахування менеджменту, відділів маркетингу та продажів, інших фахівців допоміжних професій та занять. Цього року, за експертними прогнозами, кількість розробників має зрости на 20-25%, а до 2025 року – подвоїтися. Показово, що вже зараз близько 40% попиту на комерційну нерухомість у столиці формують саме ІТ-компанії. Україна хоч із певним запізненням теж входить у сферу інформаційного бізнесу.
Українська ІТ компанія, що працює з Apple
Очільник уряду, в черговий раз наголошував на важливості галузі для зростання економіки в цілому, проте як завжди в повітрі залишились не висловлені питання про гарантії для компаній. Особливо на тлі ситуації з обшуками в “Новій Пошті”.