Українці продовжують дивувати світ успішними стартапами

Український стартап Ecoisme залучив понад 200 тисяч євро від Європейського інституту інновації та технології KIC InnoEnergy, й отримав доступ до мережі партнерів інституту, повідомляє “Інвестор”.

Ecoisme – це система розумного дому, що дозволяє контролювати споживання енергії в будинку та істотно знизити рахунки за електрику. Раніше восени 2017 року Ecoisme вже отримав грант на 50 000 від “Horizon 2020”.

“Приємно бачити інтерес організації не тільки до Ecoisme, а й до України в цілому. Ми віримо, що Ecoisme буде не єдиною компанією, з якою KIC InnoEnergy захоче співпрацювати”,

– прокоментував угоду CEO Ecoisme Іван Пасічник.

В 2016 році Ecoisme отримав нагороду за кращу інновацію в області розумних будинків на найбільшій виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі, а також переміг у конкурсі від найбільшого виробника енергії в світі EDF і отримав 100 тис. євро.

KIC InnoEnergy – альянс  до якого входять понад 30 акціонерів та додатково 50 компаній-партнерів, дослідницьких інститутів, університетів і бізнес-шкіл. Є одним з провідних інвесторів в області енергетичного бізнесу і вже профінансував понад 200 стартапів з Європи.

Менеджер з розвитку бізнесу в InnoEnergy Central Europe Лукаш Сверч, так прокоментував інвестування в український стартап:

“KIC InnoEnergy проінвестував Ecoisme, тому що цей проект дає розуміння людям про те, як вони використовують електроенергію вдома і тим самим допомагає їм економити гроші. Це не тільки інвестиція в продукт, але і в відповідальну і енергійну команду”.

Це успішне залучення інвестицій відбувається на фоні всебільшого зацікавлення закордонних компаній українським ІТ сектором. Таким чином, ця галузь економіки стає все більш перспективною для інвестування та підтримки збоку держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *