Топ-17 країн з найбезпечнішими банками
Business Insider щороку формує рейтинг країн, де найбезпечніше зберігати гроші в банках. Про це повідомляє “Інвестор-ЮА”.
Коефіцієнт надійності банку коливаються від 1 до 7, де 1 говорить про те, що банк потребує капіталу, тоді як 7 говорить про його достатність.
- Мальта: 5.9 — Капітальні подушки місцевих банків — одні з найбільших в Європі, а їх коефіцієнти платоспроможності майже вдвічі перевищують середні по ЄС.
- Тайвань: 5.9 — В цілому, капітальний стан банків країни на дуже хорошому рівні, навіть за світовими стандартами. Однак, нещодавно Далекосхідний міжнародний банк зазнав розкрадання 60 млн доларів в результаті хакерської атаки.
- Словаччина: 5.9 — Словацькі банки показують впевнені результати, а їх фінансова позиція міцніша, ніж у банків сусідніх країн. Депозити покривають більшу частку позик, роблячи банки менш залежними від зовнішнього фінансування.
Оприлюднено рейтинг найвпливовіших людей світу
- Панама: 5.9 — Капітальні вимоги для панамських банків перевищують мінімальні, в середньому, удвічі. І з часу фінансової кризи країна намагається позбутися репутації “податкової гавані”.
- Швейцарія: 6.0 — Оскільки банки країни вважаються одними з найбільш захищених місць світу, то в їх фінансовому здоров’ї не виникає сумнівів.
- Чехія: 6.0 — В банківському секторі країни домінують закордонні кредитори. Однак клієнтів це, як видно, не турбує, що підтверджує високий рейтинг.
- Гватемала: 6.0 – Центральноамериканська країна з населенням 15.5 млн чоловік користується послугами трьох провідних банків — Banco Industrial, Banco G & T Continental і Banco de Desarrollo Rural, які демонструють відмінні результати.
- Ізраїль: 6.0 – Ізраїльські банки цілком дуже стабільні і надійні, хоча у вересні фінансовий регулятор наказав кредиторам скоротити закордонні операції і взяти під жорсткий нагляд свої філії.
- Люксембург: 6.1 — Країна відома своїм фінансовим сектором, а банк Banque et Caisse d’Épargne de l’État вважається найбезпечнішим на планеті.
Експерти назвали топ-10 країн з найбільшими резервами золота
- Норвегія: 6.3 — Оскільки економіка країни залежить від нафти, в останні роки вона зіткнулася з низкою труднощів. Однак державний інвестиційний фонд в 2017-му році вперше перевершив позначку 1 трлн доларів за капіталізацією.
- Гонконг: 6.3 — В Гонконзі знаходяться підрозділи майже всіх провідних світових банків і фінансових установ.
- Сінгапур: 6.4 — Один зі світових фінансових центрів може похвалитися одним з найбільш здорових фінансових секторів.
- Чилі: 6.4 — В країні функціонує 7 великих банків, які стабільно вважаються одними з найнадійніших у всьому регіоні.
- Австралія: 6.5 — Всі іноземні банки в країні завжди жорстко контролювалися з боку державних регуляторів.
Двоє українців створили в США революційні ліки від раку
- Нова Зеландія: 6.5 — В банківському секторі країни домінують 5 провідних банків. Зростання прибутку, за відсутності конкуренції, дозволяє сектору процвітати.
- Канада: 6.6 — Канадські банки давно вважаються символом стабільності. За останні 100 років регіональні банки пережили всього 2 банкрутства, а під час Великої депресії 1930-х — жодного.
- Фінляндія: 6.6 — В банківському секторі країни переважають ощадні банки, які не йдуть на ризик. Глава центробанку Ерккі Ліїканен запропонував розділити інвестиційну та ощадну діяльність банків. В 2016-му Фінляндія також займала 1-е місце рейтингу.
Читайте також: В Україні з’явився новий спосіб безконтактної оплати
Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал