“Безпечний” транспорт: понад третина громадського транспорту не відповідає нормам

Працівники  Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) перевірили близько  27 тис. транспортних засобів. Відповідно до їхніх висновків третина громадського транспорту не має права виїздити на маршрути, повідомляє “Інвестор”. 

Багато перевізники усіляко ухиляються від перевірок. Спеціально для цього за виконувача обов’язків начальника управління Держслужби з безпеки на транспорті у Львівській області Романа Лободи створили мобільні групи перевірки.  

З наступного року всі вантажівки будуть зважувати

Інспектори  фіксують порушення різного ступеню. Вони коливаються в діапазоні від  відсутності аптечок – до водіїв, які ледь не цілодобово за кермом.

Криза в Туреччині: чи відчує на собі це українська економіка

З асловами  інспектор управління партульної поліції Тетяна Хрущ:

“Найпоширеніші порушення – це тріщини лобового скла, непрацюючі ліхтарі та звукові сигнали, відсутність вогнегасників, непройдений техогляд. Штрафи від 340 грн до 680 грн, залежить від виду порушення”.

В “Укртрансбезпеці” наголошують на тому, що мають механізми для притягнення перевізників до відповідальності однак для них не вистачає кадрів. Частково вирішити цю проблему може  відеофіксація. Саме тому камерам на дорогах – бути.

Бізнес по-закарпатськи: у підприємця працювало понад сто нелегальних водіїв

Для того, щоб сприяти безпеці на дорогагах Міністерство внутрішніх справ розробило законопроект зі змінами до діючих правил дорожнього руху. Серед новацій які вже працюють це зокрема,  швидкість у населених пунктах обмежили до 50 км/год.

Одним із заходів безпеки вважають той, що вперше водійське посвідчення видаватимуть на два роки. Після цього терміну, якщо водій не скоїв серйозних порушень, його продовжать на 30 років без складання іспитів. Інакше – повторні екзамени. 

МВС також пропонує збільшити штрафи за порушення. За перевищення швидкості каратимуть на майже 3,5 тис. грн. Таку саму суму викладе і порушник, який втік з місця ДТП. За кермування без водійського посвідчення оштрафують на понад 10 тис. грн. Якщо під час ДТП є потерпілі чи загиблі, то шоферові може загрожувати від 3-х до 12-ти років позбавлення волі. 

Новий законопроект зі змінами до правил дорожнього руху вже передано в парламент. Однак проголосувати його депутати зможуть лише у вересні після закінчення літніх канікул. В той же час за шість місяців у 2018 році сталося понад 70 тисяч ДТП в яких загиноло понад одна тисяча людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *