Бізнес по-закарпатськи: у підприємця працювало понад сто нелегальних водіїв

Підприємець з Закарпатської області отримав рекордний штраф за використання нелегальних працівників. Ситуація є кричущою, бо це були водії які при цьому здійснювали міжнародні перевезення, повідомляє “Інвестор”.

Майже на 21 мільйон гривень Державна фіскальна служба України в Закарпатській області оштрафувала підприємця за використання праці нелегальних працівників.

Всесвітня торгова війна триває: митами обмінялись США та Туреччина

За словами в. о. голови ДФС Мирослава Продана підприємець користувався послугами 186 водіїв для міжнародних перевезень при цьому не оформивши з ними трудові договори.  

Державний дорожній фонд: спроба влади вирішити проблеми з дорогами

Голова ДФС відзначив, що 

“Цей випадок добре показує, що працювати “в білу” сьогодні набагато вигідніше. Адже контроль за нелегальним використанням працівників буде тільки посилюватися”.

Державна фіскальна служба України інформує, що під час перевірок бізнесу щодо виконання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів з початку року виявлено 4,2 тисячі найманих працівників без оформлення трудових відносин.

Зважаючи на збільшення аварі йна дорогах України які відбуваються за участі саме водіїв-перевізників цей випадок несе в собі не тільки ухилення від податків але й злочинну халатність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *