Українські мобільні оператори “вигадали” 13 місяць в році: справу розглядає Антимонопольний комітет

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав справу проти трьох українських мобільних операторів “Київстар”, Vodafone Україна та lifecell через зміну розрахунку місячної тарифної оплати до чотирьох тижнів, повідомляє “Інвестор”.

Українські мобільні оператори вже не вперше потрапляють у поле зору АМКУ. Виною цьому стають хитрі маркетингові ходи в силу яких споживачів спеціально вводять в оману, що отримати більший прибуток. На цей раз перевіряється зміна оплати тарифів з місяця до чотирьох тижнів. Внаслідок таких дій мобільні оператори фактично “створили” для себе ще один місяць за який користувачі мають платити.

Контрабанда на мільйон: викрили спробу переправити за кордон майже тону бурштину

Поїзди пенсійного віку: середній вік локомотивів становить близько 40 років

Такі дії з боку компаній мобільного зв’язку викликала хвилю обурень в соцмережах. А тепер за справу взявся Антимонопольний комітет. У відомстві зазначають:

“Антимонопольний комітет України почав розслідування питання підвищення плати за послуги рухомого (мобільного) зв’язку шляхом встановлення розрахункового періоду оплати – 4 тижні”.

Бізнес-план: б’юті-бари — як заробляти на красі

Жмеринські Королівські креветки: унікальне підприємство запрацює на Вінниччині (фото)

Внаслідок таких дій мобільні оператори скоротили термін дії низки тарифних планів (переважно передплатних). Відповідно АМКУ має перевірити правомірність таких дій з боку мобільних операторів.

Цей випадок є красномовним прикладом маркетологічних “хитростей”, оскільки більшість користувачів не були повідомлені про такі зміни. Таким чином цей конфлікт зараз перейде у правове поле і вже спеціалісти з АМКУ будуть вирішувати си такі дії були правомірними, а далі – суд. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *