Бізнес-план: б’юті-бари – як заробляти на красі

Сфера послуг з кожним роком розвивається все активніше. Україна теж не пасе задніх у цьому процесі. Однак особливу вигоду своїм власникам приносять проекти на перетині двох різних сфер. Таким чином особливо популярними стають так звані б’юті-бари, повідомляє “Інвестор”.

Вперше б’юті-бари почали з’являтись в США. Підприємці вирішили скористатися тим, що у великих містах досить часто в людей не вистачає часу для дружніх зустрічей. Тому вирішили поєднати рутинні косметичні процедури із затишком кафе де можна зустрітись із друзями та обговорити справи за чашечкою кави чи чогось міцнішого.

Жмеринські Королівські креветки: унікальне підприємство запрацює на Вінниччині (фото)

Сервіс Alarica : український стартап, що працює з компаніми з 15 країн світу

Вважається, що ринок “краси” активно розвивається в світі. Оскільки в середньому Людина протягом життя в середньому стрижеться 480 раз. За підрахунками науковців за все своє життя чоловіки 5 місяців витрачають на  гоління, а жінки 15 місяців – на макіяж. 

Експерти компанії Pro-Consulting зазначають, що за умов стабільної економіки ринок різноманітних косметичних послуг в Україні зростає на 25-30% щороку. Однак саме ця сфера дуже залежить від криз та спадів в економіці. Так у 2014 році у цій сфері грошовий обсяг зменшився на 25%, з 388,7 млн ​​грн до 298,8 млн грн. Проте, вже з 2016 року спостерігається зростання.

Німецька компанія хоче співрацювати з українськими виробниками дерев’яних будинків

Світові ринки стануть доступнішими: спеціалісти з ЄС проведуть тренінги для українських бізнесменів (інфографіка)

Тенденція до створення унікальних закладів і нових послуг торкнулась і України. Так, останніми роками збільшилась кількість майстрів, що напряму працюють з клієнтами черз соціальні мережі і виконують процедури на добу. Через кризові явища деякі заклади змушені були переглянути свою цінову політику.

Водночас в умовах такої нестабільності популярності стали набирати  б’юті-бари – поєднання невеликого бару та салону краси. Ці нові заклади працюють у ціновому сегменті “середній” і “середній +”. Найбільшою популярністю вони користуються у великих містах, однак поступово поширються й на менші.

Екперти прогнозують, що приблизні початкові інвестиції для відкриття салону такого типу складуть 750-800 тис. грн. При цьому рентабельність продажів розраховується на рівні  13-15%. Тобто кожна гривня доходу буде містити в собі 13-15 копійок чистого прибутку. 

Основний прибуток заклад буде отримуватиме від надання різноманітних косметичних послуг, проте саме наявність затишного бару може послужити маркером унікальності під час боротьби на ринку за клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *