Всесвітня торгова війна триває: митами обмінялись США та Туреччина

Всесвітня торгівельна війна продовжується. На цей раз сутичка відбулась міз США та Туреччиною. Дональд Трамп санкціонував підвищення ввізних мит на турецьку сталь та алюміній, це послужило обвалом турецької ліри, повідомляє “Інвенстор”.

Турецький міністр торгівлі Рухсару Пекджан повідомила, що Туреччина планує вдвічі збільшити розмір ввізних мит на 22 найменування товарів із США. Вона відмітила, що таким чином вони захищатимуть інтереси національних компаній на тлі дій США.

Власникам карт Альфа-Банку приготуватися: 21 та 22 серпня банк зупинить їх роботу

За словами міністра:

“США – важливий, але не єдиний торговий партнер Туреччини. В Анкари завжди є доступ до альтернативних ринків”.

Серед товарів на які планують підвищити мита будуть рис, тютюнові продукти, алкоголь, косметика, вугілля та транспортні засоби. Також, є інформація що мита на автомобілі збільшать до 120%, на алкогольні напої – до 140%, на тютюн – до 60%.

Новозеландське нововведення: для іноземців заборонили купувати житло

Торговельне загострення відбувається на тлі скандалу із затриманням в Туреччині американського пастора Ендрю Брансона. Внаслідок якого офіційний Вашигнтон запровадив персональні санкції щодо двох міністрів із уряду Туреччини.

Росія офіційно «захопила» українські родовища в Криму

Такі торгівельні загострення не на користь світовій економіцізагалом і українській зокрема, оскільки вносять нестабільність на ринках. Зважаючи, що експорт товарів металургії складнає значну частину ВВП України то боротьба у цій сфері може вкрай негативно позначитись на економіці нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *