IT галузь входить у трійку по наповненню ВВП країни

Сукупний дохід галузі у 2017 році склав 3,6 мільярдів доларів, поступаючись лише обсягам аграрній промисловості та металургії. Продукція ІТ формує понад 3% ВВП держави, повідомляє “Інвестор”.

Сектор інформаційних технологій демонструє стале зростання і може  стати додатковим елементом загального економічного зростання в Україні. Саме таку роль цього сектору окреслив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівниками провідних ІТ-компаній України.

Українці продовжують дивувати світ успішними стартапами

“По суті, те, що ІТ зростає – це позитивний сигнал наших конкурентних можливостей. Минулого року ви зросли на 20% і цього року план не менший – це також позитивний сигнал. Потрібні подальші кроки – по дерегуляції, підготовці кваліфікованих кадрів. Маємо вигравати конкурентну боротьбу”,

– сказав Володимир Гройсман.

На сьогодні в галузі задіяні понад 120 тис. спеціалістів, без врахування менеджменту, відділів маркетингу та продажів, інших фахівців допоміжних професій та занять. Цього року, за експертними прогнозами, кількість розробників має зрости на 20-25%, а до 2025 року – подвоїтися. Показово, що вже зараз близько 40% попиту на комерційну нерухомість у столиці формують саме ІТ-компанії. Україна хоч із певним запізненням теж входить у сферу інформаційного бізнесу.

Українська ІТ компанія, що працює з Apple

Очільник уряду, в черговий раз наголошував на важливості галузі для зростання економіки в цілому, проте як завжди в повітрі залишились не висловлені питання про гарантії для компаній. Особливо на тлі  ситуації з обшуками в “Новій Пошті”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *