Українці почали купувати більше електрокарів

У січні-лютому цього року в Україні було зареєстровано 482 електромобілів, повідомляє “Інвестор”.

Кількість зареєстрованих в Україні електрокарів зросла на 60% порівняно з аналогічним періодом минулого року. При цьому кількість вживаних автомобілів виросла на 82%, тоді як нових – скоротилися на 19%.

Лідером продажів є модель Nissan Leaf, обсяги продажу яких зросли на 32% – до 346 од., при цьому частка вживаних становить 96%. 

Другу позицію посідає BMW i3, яких зареєстровано 30 од., зокрема 18 вживаних. На третій же розмістилася Tesla Model S яку придбали 20 людей, 14 з яких віддали перевагу вживаним машинам.

Асоціація “Укравтопром” повідомляє, що в цей же період на ринку були такі авта як – Hyundai Ioniq (7 шт.), Tesla Model Х (4 шт.) і Chevrolet Volt (2 шт.).

Відзначимо, що з 1 січня 2018 року на рік імпорт в Україну електромобілів звільнено від сплати ПДВ та акцизного збору (аналогічна пільга поширюється і на виробництво їх в Україні).

Проте, незважаючи на вказані вище цифри, ринок електромобілів продовжує залишатись в україні маргінальним явищем. Цьому причиною є слабкий розвиток відповідної інфраструктури, котра потребує значного капіталовкладення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *