Експрем’єр Білорусі підтримав протестувальників

Колишній прем’єр-міністр Білорусі Сергій Румас виступив на підтримку протестувальників і засудив розгін мирних демонстрацій. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: “Спостерігаю за ситуацією в Мінську та інших містах Республіки Білорусь, висловлюю співчуття усім постраждалим та їхнім родинам. Те, що відбувається в Мінську, це неприпустимо по відношенню до громадян Республіки Білорусь. Насильство в 21 столітті не повинно бути виправдано, всі винні повинні понести покарання“, – написав він

На думку Румаса, “поведінка органів правопорядку, міліції та ОМОНу є неприпустимою”, а “масові затримання учасників протесту є порушенням їх прав і свобод”.

Коментар: Свобода слова, право на думку, право проводити мітинги – це все закріплено в конституції, це законне право кожного громадянина брати участь в протестах, тим більше протестувальники не порушують законів: не ламають споруди, не грабують магазини, з повагою ставляться до свого міста, вони хочуть лише одного – що б влада їх почула“, – підкреслив він.

Румас очолював білоруський уряд з 18 серпня 2018 го до 3 червня 2020 року.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: На Рівненщині зафіксовано добовий антирекорд за кількістю зараження Covid-19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: