Новим міністром соціальної політики стала Оксана Жолнович: хто вона

Верховна Рада призначила міністром соціальної політики Оксану Жолнович. Рішення парламент ухвалив на засіданні у вівторок, 19 липня.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Оксана Жолнович за освітою – юристка. Займалася адвокатською діяльністю, входила до Ради адвокатів Львівської області.

Працювала у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на кафедрі трудового, аграрного та екологічного права, помічницею ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Була радницею міністерки соціальної політики Юлії Соколовської в уряді Гончарука.

Працювала у сфері захисту осіб з інвалідністю. Була членом правління Фонду соціального страхування від тимчасової непрацездатності.

З 2020 року працювала керівником Департаменту соціальної політики та охорони здоров’я Офісу президента.

У 2014-у балотувалась до Верховної Ради від партії “Сила людей”, йшла п’ятою у списку. Партія набрала 0,11%.

Читайте також: “Долар по 50”: українців попередили про неминуче падіння курсу гривні

Наступного року від цієї ж партії була кандидаткою на виборах мера Львова. За тиждень до виборів закликала голосувати за кандидата від “Громадянська позиція” Володимира Гірняка. Тоді Садовий переміг на виборах, Гірняк отримав 11,08 % голосів.

Також балотувалась до обласної і міської ради, не була обрана.

Кандидатуру Оксани Жолнович на посаду міністра підтримувала Галина Третьякова, народна депутатка від “Слуга народу”, голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

ЗМІ називають Третьякову близькою до керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Торік журналісти “Української правди” повідомляли про конфлікт Третьякової із попередньою міністеркою соціальної політики Мариною Лазебною.