Україна пройшла пік захворюваності на коронавірус: чого чекати далі

Українські вчені заявляють, що пік захворюваності на коронавірус у країні пройдено.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: Перший прогноз був оприлюднений 13 березня, він виявився досить успішним і виправдався… Це стосується і щоденної кількості хворих, і летальності, і головне, що вдалося передбачити, – пік захворюваності, який припав на перший тиждень травня. Ми можемо бачити, що якраз пік зараз вже подолано, хоча схил досить пологий, але все ж ми виходимо на зменшення кількості хворих щодня“, – сказав академік Анатолій Загородній.

Деталі: Прогноз Академії наук України щодо захворюваності на коронавірус виявився правильним. Про це повідомляє віце-президент НАН України, академік Анатолій Загородній.

За його словами, згідно з прогнозами, якби карантин був введений всього на один тиждень пізніше, то захворюваність була б вищою в 3-4 рази.

Нагадаємо, що раніше вчені КПІ заявили, що початок спаду пандемії коронавірусу в Україні очікується в кінці травня. За їхніми даними, перша хвиля захворювання закінчиться у вересні, але вони не відкидають появи другої хвилі пандемії в осінньо-зимовий період 2020-2021 року, але з меншою амплітудою.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: “ОБСЄ б’ють на сполох”: бойовики стягнули до Тернового величезну кількість важкого озброєння

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: