В Україні змінено правила нарахування субсидій: кого позбавлять виплат?

Усі українці будуть отримувати допомогу “живими” грошима. Уряд від травня 2021 року вирішив змінити правила отримання субсидій.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Про це під час засідання Кабінету міністрів 28 квітня повідомив прем’єр Денис Шмигаль. 

Відтепер отримувачі субсидій повинні подати нову заявку на її отримання. Зробити це можна в онлайн-режимі або поштою протягом наступних п’яти місяців. 

Крім того, тепер усі українці, які мають субсидії, будуть отримувати її “живими” грошима. Раніше допомогу у грошовій формі мали лише 92% отримувачів.

Від наступного місяця також зміни торкнуться тих, кому субсидія призначатися не буде. Це стосується тих, хто має на рахунку в банку понад сто тисяч гривень, купує нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень.

Коментар: “Для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться. Нові правила – це про справедливість. Коли держава збільшує та платить допомогу саме тим, хто цього потребує. Така політика стосується всіх соціальних виплат і процес справедливої верифікації – це державницька позиція, яку ми будемо підтримувати”, – наголосив очільник Кабміну Денис Шмигаль. 

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: В Україні оновили карту карантину: у “червоній” зоні сім регіонів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: