У “Голосі” депутати масово покидають партію: стало відомо причини

У фракції “Голос” семеро з двадцяти депутатів хочуть покинути партію. Пятеро з них вже написали заяви про вихід, через незгоду з лідеркою партії Кірою Рудик. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Депутати незадоволені форматом проведення партійного з’їзду. 

Значна частина нардепів “Голосу” публічно оголосили про вихід з партії та опублікували відповідні заяви.

Серед них депутатка Олександра Устінова, яка оприлюднила своє пояснення у Facebook. Нардепка розповіла, що вона не погоджується з курсом лідерки Кіри Рудик та порядком організації з’їзду партії, який відбувається сьогодні.

Читайте також: Фермерам виділили 240 млн гривень на страхування врожаю

Коментар: “На жаль, керівництво в особі Кіри Рудик та контрольована нею політична рада “Голосу” штучно створили умови, за яких 75% партійців та місцевих депутатів не будуть представлені на з’їзді. З’їзд формувався виходячи не з кількості партійців та депутатів, представлених у місцевих громадах, а за лояльністю до керівництва”, – повідомила вона.

Про вихід з партії також публічно оголосили, окрім Устінової, Ярослав Юрчишин, Ольга Стефанишина, Юлія Клименко та Соломія Бобровська.

Ще троє депутатів з групи противників Кіри Рудик – Наталя Піпа, Галина Васильченко та Андрій Шараскін – і так не були членами партії.

Джерело повідомляє, що з партії вийдуть щонайменше семеро-восьмеро депутатів. Частина з них можуть спробувати створити новий політичний проєкт.

Джерело: сайт Час-Дій