“Носив продавчиню на руках”: рівнянин виграв пів мільйона гривень в лотереї

Власником головного призу лотереї став Руслан із Рівненської області.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

У січні на фірмовій точці продажу лотерей, що знаходиться у місті Рівне на вулиці Соборна 262, чоловік придбав 5 лотерейних білетів за 35 гривень і виграв головний приз лотереї – 500 000 гривень.

Коментар: “Про виграш я дізнався у точці продажу лотерей, коли зайшов перевірити старі білети та купити нові. Зазвичай, я купую лотереї “ТІП” і “ТОП” кожного дня, щоразу на 110 гривень. Того разу приходжу я на точку, даю білети продавчині, вона їх перевіряє і каже: “А ну-ка підходьте подивиться!”. Я підійшов і бачу на екрані терміналу, що виграв 500 000 гривень!

Звісно ж я зрадів, на радощах навіть підняв на руки продавчині лотерей! До речі, з її слів це вперше в неї виграли такий великий приз.

Що ж до мене, то я купую лотереї вже десь 15 років. Розпочинав з “Лото-Забава”, а потім став купляти лотереї “ТІП”, “ТОП” та ще час від часу купую білети “Мегалот”. За цей час в мене було кілька виграшів у декілька сотень гривень, але по-справжньому велику суму я виграв вперше”, – розповів переможець.

Читайте також: Курс долара на 10 лютого: гривня знову просіла

Нагадаємо, що зі свого виграшу переможець має сплатити податки – 18% податку на дохід фізичних осіб і 1,5% військового збору.

Джерело