Вакарчук очолить проект олігарха Пінчука “Нові лідери” на виборах

Йде чи не йде? Святослав Вакарчук нарешті дав українцям відповідь на численні запитання стосовно найближчих президентських гонок. Його рішення не балотуватися є цілком логічним, а попереду чимала робота з підготовки проекту олігарха Віктора Пінчука “Нові лідери”. Детальніше на “Інвесторі”.

Чому Вакарчук зробив правильно?

Затягнув. Тривалий час в інформаційний простір робилися регулярня вкиди, метою яких було побачити реакцію людей на його можливе висування. Результат виявився неоднозначним, а зараз Вакарчук вже не зможе повноцінно розгорнути свій штаб. Крім того, стартував Володимир Зеленський, який теж орієнтується на прогресивну молодь. При нинішніх розкладах команді Святослава було б надскладно боротися за перемогу.

З ким, якщо не сам? Не секрет, що Вакарчуку політики пропонували підтримати їх, і готові заплатити чималі суми. Річ у тім, що Святослав має чималий іміджевий капітал, що значно додасть старим політикам у привабливості. Так, за чутками, Петро Порошенко пропонував Вакарчуку 20 мільйонів доларів США за підтримку. Проте, судячи з заяви, співак відмовився від пропозиції. І це теж правильно. Якби Вакарчук підтримав когось із старих політиків зараз, про парламентські вибори можна було б забути. Хоча ця історія ще не закрита і напередодні голосування співак цілком може скористатися можливістю.

Шо там Пінчук. Вже тривалий час Святослав Вакарчук співпрацює з олігархом Віктором Пінчуком. Не дивно, що і політичне майбутнє співака пов’язують саме з зятем Леоніда Кучми. Зараз Віктор Пінчук не робить відвертих ставок на жодного кандидата в Президенти. Показовим випадком став так званий “Український сніданок” на економічному форумі в Давосі. Зазвичай на заході спікером є Президент та іноземні партнери України. Цього ж року, окрім Петра Порошенка, вперше в Давос були запрошені Юлія Тимошенко та Анатолій Гриценко.

І шо далі? А далі будуть парламентські вибори, на яких Святослав Вакарчук матиме непогані шанси. За інформацією з джерел, близьких до Віктора Пінчука, співак очолить партію “Нові лідери”. Вона однойменна з телепроектом на телеканалі Пінчука ICTV. До партії увійдуть учасники проекту, також будуть підключені наближені до олігарха та випускники ще одного проекту для обдарованої молоді – “ЗАВТРА.UA”. Свою кампанію співак будуватиме як протиставлення старим політикам і лідерам, хоча по суті це буде черговим українським олігархічним проектом. Що з цього вийде, і чи сприймуть співака як політика – побачимо згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *