МОН допомагатиме дітям з окупованих територій вступати в українські університети

Для дітей з тимчасово окупованих територій України МОН запровадили пілотний проєкт безоплатних курсів для підготовки до вступу у заклади вищої освіти. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Ці курси були створені у межах реалізації ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо сприяння молоді з тимчасово окупованих територій України. 

Коментар: “Ми прагнемо залучити якомога більше дітей, які завершили навчання в закладах загальної середньої освіти на тимчасово окупованій території після квітня 2014 року, до навчання в Україні” – розповідає Міністр освіти Сергій Шкарлет.

Як повідомляється, пілотний проєкт діятиме протягом 2021-2022 років у дев’яти закладах вищої освіти. У цих ЗВО розташовані освітні центри “Донбас-Україна” і “Крим-Україна”, які допомагатимуть вступникам з ТОТ подавати необхідні документи для навчання на підготовчих курсах. Проконсультуватися можна і за телефоном Урядової гарячої лінії 0 800 504 425.

Заклади вищої освіти мають сприяти на період навчання забезпеченню слухачів підготовчих курсів місцями в гуртожитку. Набір на курси вже розпочався, навчання відбуватиметься за очною, змішаною або дистанційною формами.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Відсьогодні вступив в силу закон про “інвестнянь”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: