Site icon ІНВЕСТОР-ЮА

Сервіс Alarica : український стартап, що працює з компаніми з 15 країн світу

Сервіс Alarica мало відомий пересічному користовучу, проте компанія співпрацює із понад  80 виробниками з 15 країн світу. Українські бізнесмени створили унікальний сервіс для виробників взуття, фактично онлайн виставку де магазини можуть напряму зконтактуватись із виробниками, повідомляє “Інвестор”.

Нова українська компанія працює всього кілька місяців, проте має вже велику кількість клієнтів та стабільний розвиток. А розпочалось все з того, що український бізнесмен В’ячеслав Клапчук, котрий займався  експортом взуття вирішив змінити звичний механізм пошуку клієнтів.

Німецька компанія хоче спіпрацювати з українськими виробниками дерев’яних будинків

Світові ринки стануть доступнішими: спеціалісти з ЄС проведуть тренінги для українських бізнесменів (інфографіка)

Спочатку Вячеслав займався традиційним пошуком клієнтів, а саме приймав участь у спеціалізованих міжнародних виставках. На таких заходах взуттєві компанії пропонують свій продукт магазинам. Однак, він зіткнувся з тим, що часто ефект від такого пошуку є низьким.

“Одного разу його компанія заплатила 20 тис. євро, аби потрапити на одну з таких виставок в Італії, але в результаті не отримала замовлення і залишилася без клієнтів”.

ВІдповідно бізнесмен вирішив, що можна було б створити онлайн альтернативу таким виставкам. Для того, щоб реалізувати свій проект він залучився підтримкою інвестора Дмитра Цеханського і у вересні 2017-го розпочав реалізовувати проект  Alarica. Сайт для сервісу розробила українська компанія Program Ace. А тільки лише на сам запуск було вкладено більш ніж  50 тис. євро.

Безводний Крим: на Херсонщині знайшли нелегальний трубопровід до півострова

Українські «отамани » прибули в Батумі

Свою роботу сервіс розпочав у лютому цього року і перших клієнтів вони шукали напряму спілкуючись з виробниками і на виставках, і вонлайн режимі. На початках для того, щоб залучитися клієнтською базою вони пропонували безкоштовне розміщення та просування продукції. Така система частково працює і по нині.

Свій прибуток Alarica отримує за розміщення оголошень. Компанія на сайті виставляє лише одну модель взуття виробника, а вже  магазин може глянути і зв’язатися з постачальником для співпраці. Зараз вартість розміщення оголошення про одиницю товару − 1 євро в місяць.  Проте з умовою  укласти контракт про співпрацю на один рік. На даний час в Alarica планують запустити  комісію за всі угоди, які загалом уклали завдяки платформі.

Попри те, що за словами  В’ячеслава Клапчука про якісь прибутки говорити ще рано, однак платформа працює на перспективу, оскільки все більше бізнесових рішень приймається за допомогою онлайн інструментів.

 
Exit mobile version