Бужанський запропонував відбирати громадянство у нардепів, які володіли кондитерським бізнесом в РФ

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт 5822-1, що пропонує автоматично позбавляти українського громадянства депутатів, що вступили у фракцію або групу, членом якої є особа, яка володіла кондитерським підприємством на території Росії в період 2014-2017 років.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Автором цієї ініціативи, яка є альтернативною законопроєкту (а точніше його тролінгом) про автоматичне позбавлення громадянства України при отриманні особою паспорта РФ, став нардеп з “Слуги народу” Максим Бужанський.

Коментар:Автоматична втрата громадянства України у випадках, визначених цією статтею, передбачає втрату громадянства України без видання відповідного указу Президента України. Датою припинення громадянства України у випадках, передбачених цією статтею, є дата написання заяви про вступ до депутатської фракції (групи), членом якої є особа, яка в період 2014-2017 років прямо або опосередковано володіла кондитерським підприємством на території Російської Федерації “, – йдеться в законопроєкті Бужанського.

Таким чином, під дію даної ініціативи підпадають депутати, що складаються або вступили до фракції / групи, членом якої є колишній президент України, власник кондитерської корпорації “Roshen”, народний депутат Петро Порошенко. На цей час він також є членом фракції “Європейська солідарність” у Верховній Раді.

Читайте також: В Україні змінили правила перетину кордонів: деталі

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: