Фінансовий оборот компанії LEMKEN у 2020 році склав €365 млн

Компанія LEMKEN закінчила минулий рік з фінансовим оборотом в € 365 млн та планує випуск нових агрегатів на ринок.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Фінансовий результат компанії відповідає позаторішнім показникам. LEMKEN вдалося підтримувати свій сервіс під час пандемії завдяки великій кількості цифрового контенту.

Коментар: “Ми раді та вдячні, що нам вдалося повністю зберегти роботу власного виробництва минулого року, не піддаючи ризику здоров’я наших співробітників, котрих у нас 1631 по всьому світу. Що ж стосується обороту та прибутку, ми досягли високих цілей і дуже цим задоволені, попри відмову від польових обприскувачів“, — зазначив Ентоні ван дер Лей, комерційний директор LEMKEN.

Також попри скорочення виробництва деяких допоміжних сільськогосподарських агрегатів, дочірній компанії підприємства Steketee вдалося досягти приросту продажів на 30%. Найбільшою популярністю користувалися машини, що конфігуруються, для прополювання та розкидачі міндобрив. Головними клієнтами LEMKEN в 2020 р. стали компанії США, Росії та Великобританії, торговельні угоди з якими становлять 77% фінансового обороту компанії.

На цей рік у LEMKEN налаштовані оптимістично, адже виробник вже має активний потік замовлень. В планах компанії інтеграція найбільш сучасних технологій зборки на власному заводі в м. Харен. Не забуває компанія й про новинки, а тому в 2021 р. на ринку з’являться гібридний культиватор Koralin 9 для обробітку ґрунту на малій глибині, компактний культиватор Kristall з шириною захвату до 10 м та нова система захисту OptiStone для плугів, сівалки Saphir та Solitair з подвійним баком.

Крім цього, LEMKEN активно веде роботу в сфері диджиталізації та створення мереж для точного обробітку полів та інтелектуального управління даними.

Джерело: сайт Агроцентр

Читайте також: МВФ опублікував нові прогнози: що буде зі світовою економікою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: