Літаки Великобританії три дні поспіль доставляють протитанкову зброю в Україну

В Україну вже третій день прибувають літаки з Великої Британії, з легкими протитанковими засобами, наданими, аби допомогти Україні захиститися від потенційного вторгнення Росії. Про це у своєму Telegram повідомив народний депутат України Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Йдеться про легку протитанкову зброю наступного покоління (NLAW), яка може знищити танк на відстані 800 метрів і пробити броню товщиною понад 500 мм.

Це зброя вагою 12,5 кг, яка використовувалася проти талібів в Афганістані, стріляє з плеча і здатна знищити танк одним пострілом. Її можна розгорнути за п’ять секунд.

Дмитро Соломчук звертає увагу на те, що президент Зеленський, у порівнянні з попередником, не викладає пости у соцмережах та не піариться довкола міжнародної військової допомоги. Політик нагадав історію з передачею для ЗСУ американських Джавелінів.

Коментар: До речі, вже третій день літаки ВМС Великої Британії доставляють нам озброєння. Ви десь бачили пост Президента, що він піариться з британським озброєнням? Ні. Бо це обов’язок Верховного Головнокомандувача і він чітко, тихо виконується.

Нагадати історію з “Джавелінами”? Тиждень преса показувала Порошенка в руках з “Джавеліном”. В цьому, напевно, і вся різниця. Хтось тихо працює, а хтось знімає “відосіки, – зауважив політик.

Зауважимо, міністр оборони Великобританії Бен Воллес в інтерв’ю The Daily Mail розповів, що Великобританія не виключає, що збільшить кількість зброї, яку передасть незабаром Україні. 

За його словами, Британія вже надіслала до України 2000 протитанкових гранатометів.

Рішення надіслати зброю, за словами міністра оборони Сполученого Королівства, було відповіддю на “дедалі більш загрозливу поведінку з боку Росії”. А ”невелика кількість” британських військових допоможе навчити українські війська використовувати цю зброю.