“Морози повернуться”: синоптик розповів, якою буде погода в березні

За розрахунками Леоніда Горбаня, після короткого потепління зима повернеться в останній день лютого. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Північно-західний вітер принесе на територію України сніг з дощем і невеликі морози, до -2-4 градусів уночі. Вдень температура буде плюсовою, але не вище +5 градусів.

Морози підуть 5-6 березня, опади припиняться, температура підніметься вище нуля градусів як вдень, так і вночі. По-справжньому весняна погода протримається з 10 по 15-16 березня, потім ненадовго, на 4-5 днів, знову повернеться зима. Наприкінці другої декади можливий сніг з дощем і нічні морози до -3 градусів. Але це будуть уже останні сніжинки.

Остання третина місяця знову потішить нас теплом. Його принесуть південні і південно-західні вітри, які змусять зиму відступити назовсім. Середньодобова температура підніметься до +10 градусів, тобто вдень сонце прогріє повітря до +15 і вище, а вночі температура опуститься до +2-3 градусів, на півдні – до +5-6 градусів.

Незважаючи на те, що синоптик обіцяє в березні сніг і дощі, опадів випаде небагато, за весь місяць не більше 30 мм. Останній березневий дощ буде найряснішим – 5-7 мм опадів і пройде він 28-30 березня в залежності від регіону.

Джерело: сайт Сьогодні

Читайте також: Переведення годинника 2021: коли Україна перейде на літній час

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: