“Для старшого покоління”: Київстар створив унікальний мобільний тариф

Новий тариф створений для людей похилого віку, які активно користуються мобільним інтернетом.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Київстар представляє новий тарифний план “Інтернет для батьків”, який орієнтований на людей похилого віку. Він став частиною тарифів, які Київстар розробив для абонентів від 60 років.  

Новий тариф створений для людей поважного віку, які активно користуються мобільним інтернетом або хочуть його освоїти. Компанія Київстар провела дослідження та з’ясувала, що понад 50% людей старшого покоління використовують смартфони у повсякденному житті. 

Коментар: Після запуску тарифу тільки для дзвінків, ми отримали багато позитивних відгуків від людей поважного віку. Зараз тарифом “Дзвінки для батьків” вже користується більше 100 тисяч абонентів. Але були й ті, хто просив більш доступний за ціною тариф з мобільним та фіксованим інтернетом. Тому ми вирішили розвивати лінійку тарифів для абонентів від 60 років, у яких вартість буде меншою, ніж у більшості інших комерційних тарифів“, – коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

Тепер у новому тарифі користувачі отримують: 6000 Мб мобільного інтернету та безліміт на популярні соціальні мережі й месенджери, безліміт для дзвінків у мережі Київстар та 60 хвилин на номери інших операторів та за кордон. Також, без додаткової плати, абоненти зможуть користуватися фіксованим інтернетом від Київстар. Вартість тарифу – 100 грн за місяць.

Зауважимо, для того, щоб підключити тариф потрібно:

  • бути абонентом Київстар віком від 60 років;

  • користуватися послугами оператора не менше 3 місяців; 

  • особисто відвідати один із фірмових магазинів оператора із паспортом та ідентифікаційним кодом, щоб оформити договір**.

Джерело: пресслужба Київстар

Читайте також: На Донбасі запустили кредитну програму для фермерів і турбізнесу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *